website design software

Mosińsko - Puszczykowskie
Kurkowe Bractwo Strzeleckie
im. dr Tadeusza A. Jakubiaka

Poczet Królów Kurkowych Zielonoświątkowych

1997 Mańkowski Zenon
1998 Zimmer Krzysztof
1999 Rembowski Stanisław
2000 Zimmer Krzysztof
2001 Rembowski Krzysztof
2002 Maciejewski Stanisław
2003 Krawczyk Zbigniew
2004 Witkowski Tadeusz
2005 Wożniak Andrzej
2006 Kużlak Marek
2007 Rembowski Krzysztof
2008 Boruczkowski Jerzy
2009 Zimmer Krzysztof
2010 Stanisław Maciejewski
2011 Mikołaj Popławski
2012 Mikołaj Popławski
2013

 

Poczet Królów  Żniwnych

1997 Maciejewski Wojciech
1998 Szydłowski Grzegorz
1999 Duszczak Stefan
2000 Maciejewski Stanisław
2001 Maciejewski Wojciech
2002 Dymarski Henryk
2003 Mańkowski Zenon
2004 Szydłowski Grzegorz
2005 Maciejewski Stanisław
2006 Maciejewski Wojciech
2007 Maciejewski Wojciech
2008 Ceglarek Artur
2009 Rembowski Krzysztof
2010 Maciejewski Wojciech
2011 Rembowski Krzysztof
2012

 

Poczet Królów 3-Majowych

1997 Maciejewski Stanisław
1998
1999 Szydłowski Grzegorz
2001 Maciejewski Wojciech
2002 Krawczyk Zbigniew
2003 Przywecki Czesław
2004 Boruczkowski Jerzy
2005 Wożniak Andrzej
2006 Przywecki Czesław
2007 Maciejewski Wojciech
2008 Szydłowski Grzegorz
2009 Kużlak Marek
2010 Mikołaj Popławski
2011 Artur Ceglarek
2012 Franciszek Kulik
2013
 

Poczet Królów Święta Niepodległości

1997
1998
1999
2000 Maciejewski Stanisław
2001 Zimmer Krzysztof
2002 Maciejewski Wojciech
2003 Ceglarek Artur
2004 Maciejewski Wojciech
2005 Szydłowski Grzegorz
2006 Maciejewski Wojciech
2007 Maciejewski Wojciech
2008 Maciejewski Wojciech
2009 Maciejewski Wojciech
2010 Artur Ceglarek
2011 Mikołaj Popławski
2012
 

Zwycięzcy Memoriału Patrona Bractwa dr. Tadeusza A. Jakubiaka

1997 Wypych Jerzy Kalisz
1998 Żychlewicz Tadeusz Pleszew
1999 Czyżewski Jarosław Starogard Gdański
2000 Wawrzyniak Tomasz Murowana Goślina
2001 Żychlewicz Tadeusz Jr Pleszew
2002 Klauza Jan Kalisz
2003 Richter Eugeniusz Zbąszynek
2004 Michalak Andrzej Gołańcz
2005 Zimmer Krzysztof Mosina
2006 Maciejewski Wojciech Mosina
2007 Makówka Janusz Lidzbark Welski
2008 Maciejewski Wojciech Mosina
2009 Żychlewicz Tadeusz Jr Pleszew
2010 Bernard Frąckowiak Mosina
2011 Józef Zawadzki Mosina
2012
 

Królowie Okręgu Poznańskiego KBS RP

Boruczkowski Jerzy Król Kurkowy 2002
Witkowski Tadeusz Król Żniwny 2002
Maciejewski Wojciech Król Żniwny 2003